Před našim výdejním místem v ulici Baranova aktuálně probíhá rekonstrukce plynovodu. Omlouváme se za ztížený přístup ke vchodu. Doporučujeme zaparkovat v ulici Křišťanova.

Café Cult zrnková káva Pistáciový krém 250g

Kód: 6047
299 Kč / ks 267 Kč bez DPH 120 Kč / 100 g
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Café Cult Pistáciový Krém 250g - 100% Arabica s příchutí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Káva Café Cult Pistáciový Krém se skládá z pečlivě vybraných zelených zrn typu arabica ze Střední a Jižní Ameriky. Je pomalu pražená přímo v Hamburku. Jedna z nejmladších chuťových variací značky Café Cult.

Café Cult Pistáciový krém je dalším důkazem toho, že chuť kávy a ořechů prostě k sobě až neskutečně pasují a tvoří dokonalou harmonii. Delikátní pistáciová příchuť v kombinací s krásně plnou krémovou kávou vás prostě a jednoduše nadchne. Doporučujeme pro rychlou přestávku v práci, kdy při šálku lahodné kávy hodíte pro tuto jedinečnou chvíli starosti za hlavu.

Složení: pražená zrnková káva (100% Arabica), příchutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 0.3 kg
hmotnost: 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cafe_cult_logo

Jak se z kávy dělá kávový kult? V listopadu 2004 vznikla první káva s označením Café Cult upražená v Hamburku pod dohledem zkušeného mistra. Café Cult vzniká z prémiových, pečlivě vybraných zrn a praží se jemně v kotli pod neustálým dohledem.

O kvalitu kávy se stará tzv. „roast master“, který změní zelená kávová zrna v lahodnou, vysoce kvalitní kávu. Poté, co se přiveze kvalitní káva z plantáží celého světa, se celý další proces zpracování odehrává v Hamburku v Německu. Café Cult není jen o pražení, základem je pečlivě vybraná káva, její správné skladování a až nakonec přichází na řadu pražení a balení. Café Cult konzultuje výběr správné kávy přímo s vlastníky plantáží, nehledí pouze na cenu, ale naopak vybírají tu nejlepší kávu na trhu.

Celá filozofie výroby je orientována pouze na kvalitu, jedině tak může vzniknout káva prémiové kvality. S kávou značky Café Cult objevíte úplně nový pohled na chuť kávy. Přesvědčí vás mimořádné aroma a nevšední chuť. Račte ochutnat!  

     cafe_cult1cafe_cult2cafe_cult3

Affiliate program